funddobranoc 2016W piątek 18 marca w godzinach 18.00-20.00 w Zespole Szkół nr 31 odbyła się już IV edycja "Dobrej Nocy w szkole". W tym roku Fundacja Blisko Dziecka przygotowała dla dzieci i ich rodziców warsztaty pn. "Wielkanocne Rękodzieło".

Uczestnicy mieli do wyboru: wyrabianie świeczek, mydełek wykonanie pięknych kartek świątecznych, zajączków oraz palm wielkanocnych z dodatkiem naturalnych elementów.  Zainteresowanie warsztatami było ogromne. Udział wzięło ponad 100 uczniów wraz z całymi rodzinami. Wspólnie wykonali piękne prace, które ozdobią wielkanocne stoły. Bawili się przy tym wspaniale, ciesząc się ze wspólnie spędzanego czasu. Atmosfera była iście rodzinna. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek oraz nagrody i dyplomy. To był kolejny już niezapomniany wieczór. Warsztaty dofinansowane były w dużej mierze ze środków Miasta Toruń.